Медреформа у справі: Загід Краснов реконструює і оснащує лікарні Дніпра

06 серпня, 19:06
Медреформа у справі: Загід Краснов реконструює і оснащує лікарні Дніпра - фото 1

Меценат уже виділив майже 5 мільйонів гривень на ремонти та оснащення міських лікарень.

Сучасні палати з нуля, оновлення обладнання, комфортні робочі місця для лікарів. Політик і меценат Загід Краснов продовжує масштабну реконструкцію медичних закладів Дніпра власним коштом.

Так у 16 лікарні будують нові палати. Ще вчора тут було порожнє місце, завеликий хол, — розповідають медики. А вже сьогодні — зводять стіни, замінюють вікна, підлогу. Далі укладуть нову плитку, закуплять сучасні меблі і сантехніку.

«Палати ці нам дуже потрібні. Тому що з цього року ми почали займатися ще травматологією. У нас є 10 ліжок травматологічних, ми проводимо операції двох-трьох денного терміну. Палати будуть з умивальником і санвузлом. Те, що нам робить Краснов — це дуже потрібно для нашого відділення», — ділиться Олена Перцева, завідувачка відділення політравми міської лікарні № 16.

Директор 16 лікарні каже, що медзаклад надає цілодобову ургентну допомогу жителям міста і найближчих районів. У відділеннях постійно не вистачає місць, тому нові палати та ще й такі комфортні, - вкрай важливі.

«Відділення, зараз воно називається січової травми, — це відділення, яке надає допомогу по місту і області. Тобто всі ДТП, хуліганка - все, що йде разом з ураженням травматологічним, хірургічним, неврологічної симптоматики. Усі ці хворі перебувають тут на обстеженні та лікуванні. Ремонти, які робляться, спрямовані на поліпшення допомоги знаходження хворих, комфортності їх знаходження, і якнайшвидшого одужання. Можна сказати, що Краснов — один із небагатьох меценатів, який постійно допомагає лікарні разом із містом. Побільше б таких», — розповідає Олег Хасілєв, генеральний директор міської лікарні № 16.

Лідер "Громадської сили" переконаний, що люди мають лікуватися у гідних умовах, а медики працювати – у комфортних.

«Ремонт необхідний для того, щоб у лікарнях були нормальні умови для роботи лікарів. Щоб наші пацієнти отримували лікування в нормальних умовах, щоб лежали в нормальних умовах. Безумовно, крім цього необхідно впроваджувати нові методики лікування, нові європейські протоколи. Ми все це будемо крок за кроком робити, тому що для "Громадської сили", для нас, це є пріоритетом, найголовнішим завданням», — повідомляє лідер "Громадської сили" Загід Краснов.

Капітальні ремонти коштом Загіда Краснова вже провели у 21-й та 8-й лікарнях. На Канатній оновили бокси для інфекційних хворих. Реконструювали технічні приміщення та санвузли і на Космічній.

«Все це ми робимо з фонду "Громадської сили". І ми вважаємо, що це сьогодні для міської влади, для меценатів на державному рівні є найбільш пріоритетним завданням. Тому що немає більш важливого завдання або питання як здоров'я наших містян, як здоров'я нашої нації», — продовжує Загід Краснов.

Також Загід Краснов із власного фонду і із залученням партнерів закуповує найсучасніше обладнання та оснащує медичні заклади Дніпра.

Поділитися: