Медпрацівники "Мечникова" відзначили дні народження в один день

05.06.2020, 15:38
Медпрацівники "Мечникова" відзначили дні народження в один день - фото 1

Відразу три дня народження відзначили в "Мечникова". Два Сергії і Богдан — медики найважчого відділення лікарні — ковідного. Святкувати часу немає. Лише прийняти символічні подарунки.

Анестезіолог Сергій Захарченко та медбрати Богдан Шепетівський і Сергій Колепаєв отримали футбольні м'ячі. Як ознака професіоналізму і відмінною командної гри.

«Дуже приємно, що мою роботу і нашого відділення відзначив головний лікар. Ми на передовій, наша робота дуже часто непомітна, але важлива, тому що без анестезіології та без інтенсивної терапії медицина сьогодні — неможлива», — розповідає Сергій Захарченко, лікар-анестезіолог ОКБ ім. І. Мечникова.
«Всі ці місяці не виходили з відділення, працювали, рятували наших ковідних хворих. Ми раді, що маємо можливість їх привітати. Чому м'ячі? Це символічно, бо саме вони показують сьогодні справжню командну роботу», — ділиться головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: