Медиків області запрошують на міжнародний семінар з охорони здоров'я

03 лютого, 14:22
Медиків області запрошують на міжнародний семінар з охорони здоров'я - фото 1

Медпрацівників Дніпропетровщини запрошують узяти участь у семінарі "Охорона здоров'я в Україні та Нідерландах: підвищення якості та ефективності за допомогою розумних рішень", який пройде в Києві 12 лютого.

Семінар відбудеться за адресою: м Київ, вул. Братська, 17–19. Початок о 9:30.

Як повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської обласної державної адміністрації, участь буде абсолютно безкоштовною.

"10–13 лютого Україну відвідає делегація з Нідерландів. З цієї нагоди в Києві пройде семінар, присвячений питанню охорони здоров'я. Учасники зможуть поспілкуватися із зарубіжними колегами, обмінятися досвідом і обговорити найбільш актуальні проблеми", — розповіли в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської ОДА.

Також організатори підготували для учасників низку тематичних круглих столів — "Інфраструктура охорони здоров'я для стійкого і якісного обслуговування пацієнтів — зараз і в майбутньому", "Громадське здоров'я: профілактика, обстеження, пропаганда здорового способу життя для поліпшення його якості та тривалості", "Економіка охорони здоров'я", "Інноваційні нідерландські рішення: медичне обладнання та технології для підвищення рівня безпеки та ефективності лікування".

Зазначимо, що в обговореннях візьмуть участь представники Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства громад і розвитку територій, депутати Верховної Ради України, представники облдержадміністрацій, міських рад та лікарень.

Для того, щоб потрапити на захід потрібно обов'язково зареєструватися. До 7 лютого необхідно відправити лист на електронну пошту [email protected] Там вказати ПІБ, посаду і ті круглі столи, які плануєте відвідати.

Раніше ми повідомляли, що обласних підприємців запрошують на бізнес-форум до Італії. Який буде проходити в Мілані 27–28 лютого. Форум щорічний і називається "Connext", про це повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності обласної державної адміністрації.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: