Медики Маріуполя отримали п’ять апаратів ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова

Медики Маріуполя отримали п’ять апаратів ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова - фото 1

Крім того, медики, які працюють з хворими на коронавірус, отримали комплекти спецодягу від Фонду, пошиті індивідуально для кожного.

Фонд Ріната Ахметова і ПАТ «Азовсталь» (Метінвест) передали п’ять сучасних апаратів штучної вентиляції легенів міській лікарні № 4 Маріуполя.

«Загалом Фонд придбав понад 200 висококласних апаратів ШВЛ, майже 170 вже передано лікарям в 12 регіонах України. 50 апаратів отримала Донецька область, в тому числі 15 – Маріуполь, де зараз одна з найскладніших ситуацій з епідемією COVID-19 в регіоні. Разом із апаратами ШВЛ опорні лікарні Донецької області одержали від Фонду Ріната Ахметова більше ніж 50 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту і 100 000 експрес-тестів», – розповіла Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

Як зазначив представник ПАТ «Азовсталь» (Метінвест) Костянтин Войцехівський, на допомогу країні Рінат Ахметов виділив 300 мільйонів гривень.

«Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину України. Також медустанови Маріуполя отримали понад двадцять тисяч експрес-тестів, засоби індивідуального захисту для медиків, аналізатор проб в комплекті з тест-системою і боксом біобезпеки. А також інше обладнання, що необхідне для проведення високоточних аналізів», – підкреслив Костянтин Войцехівський.

У свою чергу головний лікар Володимир Жигіль підкреслив важливість допомоги:

«Велике спасибі. Ця допомога дуже актуальна. Фонд Ріната Ахметова системно допомагає нам боротися з епідемією. Упевнений, що Маріуполю поталанило. Саме апаратів ШВЛ потребують наші пацієнти».

До його слів приєдналася заступниця міського голови Ксенія Сухова:

«Хочу висловити подяку від міської ради та всіх маріупольців за системну та постійну допомогу. Така підтримка дуже важлива й актуальна. Місто отримало апарати експертного класу, що дозволяють лікарям рятувати життя і здоров'я маріупольців. Спасибі Рінату Леонідовичу за те, що він завжди з нами».

Як зазначив радник керівника Донецької облдержадміністрації Микола Трофименко, допомога Фонду особливо актуальна у той момент, коли епідемія набирає обертів.

«Хочу подякувати Фонду Ріната Ахметова і особисто його Засновнику за таку важливу допомогу нашій охороні здоров'яі», – сказав Микола Трофименко.

Медики, які працюють з хворими на коронавірус, отримали комплекти спецодягу від Фонду, пошиті індивідуально для кожного.

«Боротьба з COVID-19 в Україні» – масштабний проєкт Фонду, покликаний допомогти країні рятувати життя людей. Він реалізується за програмою Фонду «Рінат Ахметов – Порятунок життів». Раніше, за особистим рішенням Ріната Ахметова, у рамках цієї програми було реалізовано проєкт «200 швидких для України».

Тоді за рекордно короткі пів року державні медустанови в усіх регіонах отримали 200 спецавтомобілів із найсучаснішим обладнанням, здатних долати бездоріжжя. Зокрема 22 автомобілі з апаратами штучної вентиляції легенів для новонароджених. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину України за весь час незалежності нашої країни. Сьогодні багато цих швидких використовуються в боротьбі з епідемією в усіх областях.

 

Реклама