Медики Дніпропетровщини влаштували теле-міст із китайськими експертами

20.05.2020, 19:58
Медики Дніпропетровщини влаштували теле-міст із китайськими експертами - фото 1

В онлайн-семінарі взяли участь понад три тисячі медиків із різних областей України.

У Дніпропетровській області 20 травня відбувся телеміст із медиками з китайського міста Саньчжі. У заході взяли участь понад три тисячі лікарів з усієї України. Про це повідомили у пресслужбі обласної ради.

Крім іншого, китайські медики розповіли про свої спостереження за пацієнтами. За даними лікарів, у інфікованих Covid-19 уже на 10 день формуються антитіла до вірусу.

«Тому актуальним стає тестування методом імуноаналізу. Втім організм деяких пацієнтів, особливо тих, хто має слабкий імунітет, не виробив захисної системи і вони мали ризик заразитися повторно», — зазначили у пресслужбі облради.


Китайські фахівці також розповіли, що в Піднебесній пройшли випробування перші чотири вакцини від коронавірусу. Зараз медики чекають результатів досліджень.

Окремо медики обговорили, які ліки допомагають швидше подолати коронавірусну інфекцію, інкубаційний період і симптоми, а також гормональну терапію під час лікування.

«Таку інформацію сьогодні неможливо прочитати в підручниках. Це дані, які кожного дня з'являються в реальному часі. Досвід Китаю в боротьбі з епідемією є найбільш компетентним та інформативним. І медики Дніпропетровщини отримують ці знання першими в Україні», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник.

Раніше ми писали, що у Дніпрі за допомогою до медиків звернулися 53 людини, у яких є ознаки ГРВІ.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: