Медичний автостоп: у Кривому Розі волонтери запустили флешмоб, роздаючи лікарям шарфи

31 березня, 10:53
Медичний автостоп: у Кривому Розі волонтери запустили флешмоб, роздаючи лікарям шарфи - фото 1

Криворізькі волонтери придумали новий спосіб допомоги медикам дістатися на роботу і назад.

У Кривому Розі для працівників системи охорони здоров'я запустили флешмоб під назвою "Медичний автостоп". Ініціаторами акції стали представники Об'єднання відповідальних громадян. Суть флешмобу полягає в тому, щоб допомогти працівникам медичної сфери дістатися на роботу і додому.

Волонтери за тиждень пошили і роздали лікарям і медсестрам понад 400 жовто-фіолетових шарфів. За допомогою символіки медпрацівників будуть помічати на вулицях і зупинках громадського транспорту. Водії за можливості зможуть підвезти лікарів. Шарфи і тимчасові посвідчення будуть підтверджувати приналежність людини до сфери охорони здоров'я. Ініціатори флешмобу закликають автомобілістів підбирати медиків з шарфиками на зупинках.

Медичний автостоп: у Кривому Розі волонтери запустили флешмоб, роздаючи лікарям шарфи - фото 107719Медичний автостоп: у Кривому Розі волонтери запустили флешмоб, роздаючи лікарям шарфи - фото 107720

Зазначимо, що в Кривому Розі також зробили чат для координації поїздок городян разом з медиками.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: