В ОКЛ ім. Мечникова готуються приймати інфекційних хворих

31 березня, 17:27
В ОКЛ ім. Мечникова готуються приймати інфекційних хворих - фото 1

Допомогти інфекційним лікарням Дніпра готові в "Мечникова". Медики обіцяють за необхідності приймати хворих з інших установ.

В обласній лікарні вистачає палат, є необхідне обладнання та фахові спеціалісти. Деталі знає кореспондент 34 телеканалу.

Протистояти епідемії коронавірусу зможуть в Обласній лікарні ім. Мечникова. Та ще й іншим інфекційним медзакладам міста допоможуть. Про це заявив головний лікар Сергій Риженко.

«Для цього готуються і реанімаційні ліжка, і ліжка в терапевтичному відділенні. Якщо інфекційні лікарні не зможуть прийняти всіх, і всі лікарні, які сьогодні є в місті, не встигатимуть надавати медичну допомогу в повному обсязі, лікарня Мечникова має 6 реанімаційних відділень, має велику кількість підготовлених кадрів», — повідомляє головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко.

На базі телемедичного центру в лікарні ім. Мечникова створили гарячу лінію "Ковід Стоп". Уже провели понад півсотні відео-консультацій, скайп-конференцій із районними лікарнями і прийняли понад 300 дзвінків від жителів регіону.

«Стоп Ковід Центр – інформаційний. Надає інформаційні консультації лікарям, пацієнтам та всім, хто опинився у ситуації, яка вимагає допомоги, якихось нагальних дій. Або це люди із високою температурою, або вони помітили у себе якісь симптоми, повернулись із закордону. Це люди, які в стані переляку, тривоги. На базі нашого центру працюють не лише лікар-пульмонолог та імунолог, а й психотерапевт», — ділиться Юрій Скребець, заступник головного лікаря ОКЛ ім. І. Мечникова.

На сьогодні в Україні зафіксовано 549 випадків Covid-19. Із них 9 — на Дніпропетровщині.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: