МАУ загрожує штраф за різке підвищення цін

15 березня, 18:18
МАУ загрожує штраф за різке підвищення цін - фото 1

Авіакомпанія може сплатити штраф у розмірі 10% від річного прибутку.

Як повідомляє сайт strana.ua, київське обласне територіальне управління Антимонопольного комітету почало вивчати цей факт.

«У цій надзвичайній ситуації до Антимонопольного комітету надійшли повідомлення, що найбільший національний авіаперевізник — Міжнародні авіалінії України — різко підняв ціни на квитки на останні, перед зупинкою авіасполучення, дні. Ілюструють поводження такими даними: квиток економ-класу Лондон–Київ на 15 березня коштує 24 тис. грн, при тому напередодній квиток коштував менше 10 тисяч», — йдеться в повідомленні.


За словами Київського теруправління Олексія Хмельницького, штраф накладуть у випадку, якщо факт спекуляції буде підтверджено.

Раніше ми писали, що МАУ різко підняла ціни на авіаквитки. Авіакомпанія збільшила ціни перед закриттям кордону. Відомо, що Україна закриє кордон 16 березня в 00:00.

Валерія Малихина

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: strana.ua
Поділитися: