Матиме безліч спортивних локацій: у Петропавлівці облаштовують стадіон ліцею №2

Матиме безліч спортивних локацій: у Петропавлівці облаштовують стадіон ліцею №2 - фото 1

Поряд із модернізованим ліцеєм №2 у Петропавлівці оновлюють стадіон. Його роблять багатофункціональним. З двома футбольними полями, баскетбольними й волейбольними майданчиками. А ще тенісним кортом і смугою перешкод.

«В області зводимо «з нуля» басейни. Будуємо і реконструюємо центральні стадіони. Оновлюємо й пришкільні. Робимо їх сучасними, яскравими, професійними», – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

На об’єкті у Петропавлівці підрядники завершили облаштовувати дренажну систему. Нині укладають бордюри. Засипають щебнем, вирівнюють і утрамбовують майбутні спортмайданчики. Завозять пісок на бігові доріжки.

«Робимо так, щоб було гарно і надійно. Територію огородимо, встановимо освітлення. Для вболівальників біля малого та великого футбольних полів поставимо міні-трибуни», – сказав представник підрядної організації Сергій Ноздрєватов.

Яскравими акцентами будуть волейбольно-баскетбольний майданчик, тенісний корт, легкоатлетичні доріжки, яма для стрибків у довжину, смуга перешкод. Усі спортивні зони встелять професійним штучним покриттям.

«Пишаємося реконструйованою школою. Тепер в нас світлі класи, затишні коридори. А ще радіємо, що поряд облаштовують сучасний стадіон. У проєкті врахували наші побажання та вподобання», – розповіла директорка Петропавлівського ліцею №2 Ольга Цимбал.

Вона додала, що багато учнів ліцею відвідують спортивні секції. Показують високі результати на змаганнях. Тож професійні майданчики будуть з найпопулярніших видів спорту.

«Нарешті в нашому селищі з’явиться стадіон. Це просто казка для дітей. Уроки фізкультури зможуть одночасно вести три вчителі», – сказав вчитель фізкультури Ігор Корнєв.

У Петропавлівському ліцеї №2 – 600 учнів.

Реклама

Реклама