Масштабно, драйвово відзначили День міста жителі Дніпра разом з "Громадської силою"

13 вересня, 20:45
Актуально
Масштабно, драйвово відзначили День міста жителі Дніпра разом з "Громадської силою" - фото 1

Масштабно, драйвово, яскраво! 245-тий День народження Дніпра відзначили і на Лівобережжі. Набережна житломасиву Ломівський — традиційне місце святкування. А масштабні заходи для містян, як завжди, багато років поспіль, організовує "Громадська сила".

Традиційно дніпряни приходять сюди цілими родинами. Розваги до душі і дорослим, і малечі. Цьогорічний ювілей Дніпра на Ломівському зібрав чи не рекордну кількість гостей. На сцені — творчі колективи. Для дітлахів – аніматори, катання верхи, ігри і конкурси. Та, звісно — частування — польова каша та солодощі.

Ще одна традиція святкувань тут — розіграш цінних подарунків. Цього разу щасливчиків чекали два смарт-телевізори та подорож на двох до країни фараонів.

«Я дуже задоволена, взагалі не очікувала. Дуже рідко в житті виграю якісь такі серйозні речі», — розповіла Ірина, яка виграла подорож до Єгипту.
«Я відчуваю шок, якщо чесно, тому що я не очікувала. Щороку приходжу на це масштабне свято», — сказала Сюзанна, яка виграла телевізор.

Такі масштабні родинні гуляння для дніпрян «Громадська сила» проводить на всі великі свята, коштом власного фонду. Щоразу це справжній подарунок для жителів міста.

«Сьогодні хочу безумовно привітати всіх з днем міста. Місто — це безумовно — ми — люди. І свято — це коли у нас гарний настрій, коли ми чекаємо чогось чарівного, коли впевнені в своєму майбутньому, коли люди щасливі. Але я хочу щоб люди розуміли, що щастя виковуємо ми самі і разом можемо зробити наше місто, містом щасливих людей. Про це ми повинні пам'ятати і до цього прагнути. І разом у нас все вийде», — сказав лідер "Громадської сили" Загід Краснов.
«Це традиційне святкування дня міста в нашому мікрорайоні. У святі приймають участь жителі Фрунзенський-1 і Фрунзенський-2. У місті всюди відбуваються свята і дуже комфортно, коли людям не треба їхати кудись, вони можуть вийти на вулицю зі своїх домівок і нормально, комфортно провести свято», — розповів депутат міськох ради, фракція «Громадська сила» Станіслав Кушнір.

Кульмінація свята — фаєр-шоу і феєрверк!

Реклама

Реклама