Масштабні повені накрили Італію: є загиблі

Фото: Sky News - фото 1
Фото: Sky News

В Італії сильний шторм приніс з собою сильні дощі. В результаті стихії частина італійського острова Сицилія опинилася під водою.

В результаті рідкісного циклонічного шторму, який обрушився на Сицилію, затонула частина італійського острова. Про це пишуть у Sky News.

Міські площі та вулиці перетворилися на озера, оскільки внаслідок повеней місто Катанія та прилеглі території опинилися під водою.

За даними сицилійської асоціації фермерів, лише за кілька годин у неділю випало понад 300 мм опадів, а це майже половина середньої кількості, очікуваної на середземноморському острові за рік.

Після руйнівного шторму загинули щонайменше двоє людей. За словами волонтерів-рятувальників, тіло одного чоловіка знайшли під автомобілем, коли сильний вітер і дощ пронеслися через місто Гравіна на північ від Катанії. Також у надзвичайних службах повідомили, що його дружина зникла безвісти.

Масштабні повені накрили Італію: є загиблі - фото 196188

Фото: Sky News

Органи надзвичайних ситуацій оголосити найвище червоне попередження для північної частини Сицилії та Калабрії на півдні Італії, попереджаючи про потенційний ризик для життя та пошкодження майна.

«Надзвичайна ситуація поширена і вкрай критична, і, схоже, вона не покращується», — попередив представник пожежної служби.
Масштабні повені накрили Італію: є загиблі - фото 196187

Фото: Sky News

Мер Катанії Сальво Поглієзе наказав закрити всі магазини, окрім аптек і бакалійних, до півночі.

«Я закликаю всіх людей не залишати свої домівки, за винятком надзвичайних ситуацій», – написав він у Facebook.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, повінь також накрила палату лікарні Гарібальді в Катанії. У центрі міста почалися відключення електроенергії, а також були змушені закрити ряд шкіл.

За даними Метеорологічного бюро, загальна кількість опадів може в три рази перевищувати середній жовтневий показник, перш ніж дощі скінчаться.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама