Масштабна освітня платформа Gromsy від Громадської сили об'єднує молодь Дніпра

Масштабна освітня платформа Gromsy від Громадської сили об'єднує молодь Дніпра - фото 1

Цілеспрямовані, амбітні, грамотні — вони розуміють, чого бажають та готові будувати кар’єру і розвивати свою країну. Молодь Дніпра об’єднується навколо масштабного проєкту — освітньої платформи Gromsy, який втілює “Громадська сила”.

Школа політики, журналістики, іноземних мов, а ще — СММ-інкубатор і технічні напрями. Усе це — у Gromsy, для старту та реалізації потенціалу талановитих і активних дніпрян.

"Ми коли створювали цей проєкт, виходили з того, що у молоді є можливість завжди зробити свою країну такою, якою вони її хочуть бачити. Країна — це, перш за все, люди, та ж сама молодь. Якщо молодь стане освіченою, в недалекому майбутньому і країна стане освіченою. Якщо молодь стане успішною, то і країна стане успішною. Тому ми вважаємо, що у кожної молодої людини є можливість стати успішною. Для цього тільки потрібно бути працьовитим, освіченим і цілеспрямованим. В цьому ми і хочемо їм допомогти", — ділиться лідер “Громадської сили” Загід Краснов.

Аудиторія Gromsy — не тільки старшокласники, студенти, випускники вишів. Вік учасників тільки мовної школи Gromsy — від 10 до 58 років! Усі вони тут практикують англійську, знаходять нових друзів, дискутують на важливі для суспільства теми.

"Я дуже від цього кайфую. Це реально класне місце, куди хоча б раз варто прийти. У наш час в нашій країні це як би застава того, що наше покоління розвивається, соціалізується. За рахунок цього з'являються нові ідеї, нові знайомства", — розповідає учасниця освітньої платформи Gromsy Поліна Карпенко.
"Тут дуже добрі люди, ми з ними щотижня приходимо, спілкуємося. Я зустрів дуже багато друзів. Не тільки тут, а й після Gromsy десь сидимо. Я вчу від них російську, а вони від мене англійську", — ділиться учасник освітньої платформи Gromsy Усема Ламері.

Gromsy у Дніпрі працює кілька місяців. Проєкт фінансується "Громадською силою" та безкоштовний для учасників. Щотижня їх кількість збільшується. Актуальні теми, сучасні напрями, живий формат спілкування приваблює молодь Дніпра. Молоді люди прагнуть всебічно розвиватися і вдячні тим, хто готовий надавати їм такі можливості та інвестувати у майбутнє. І вже на старті — нові напрями проєкту.

"Оскільки проєкт дуже важливий, то ми плануємо відкриття наступних шкіл, які допоможуть розвивати ваш потенціал, які допоможуть дізнатися щось нове, а також плануємо допомагати студентам у працевлаштуванні", — розповідає керівниця освітньої платформи Gromsy Катерина Юрчак.

Долучитися до масштабного освітнього проєкту запрошують усіх охочих!

"Ми сьогодні запрошуємо всіх молодих людей приєднаєтися до нашого проєкту. Кому як не молоді думати про майбутнє своєї країни, про своє майбутнє. Це будується ось тут!", — ділиться Загід Краснов, лідер “Громадської сили”.

Євгенія Москалець

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама