Масове отруєння в кафе на Дніпропетровщині: підприємця судитимуть

24 лютого, 13:06
Масове отруєння в кафе на Дніпропетровщині: підприємця судитимуть - фото 1

Павлоградською місцевою прокуратурою направлений до суду обвинувальний акт щодо фізичної особи-підприємця, що орендує кафе.

Масове отруєння сталося в селі В'язівок, недалеко від Павлограда, в серпні 2020 року. 9 відвідувачів кафе, за інформацією від прокуратури, під час святкування випускного отруїлися неякісними харчовими продуктами.

За даними слідства, в закладі була допущена низка порушень санітарних правил і норм: у приміщенні тривалий час не проводилися ремонт і генеральне прибирання, були відсутні дезінфікуючі засоби. Інвентар, столи і варильні поверхні були брудними, посуд – пошкоджений.

Крім того, в харчових продуктах виявлені кишкова паличка та збудник сальмонельозу.

Зараз підприємець, який орендує заклад, опинився на лаві підсудних за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь).

Санкцією вказаної статті передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3-х років.

Нагадаємо, масове отруєння сталося в селі В'язівок у серпні 2020 року. Одинадцятикласники прощалися зі школою, гуляючи в місцевому кафе. На святі було понад 20 осіб. Наступного дня 8 осіб у важкому стані госпіталізували до Новомосковської районної лікарні.