Маски і антисептики: як в школах Дніпра пройшло 1 вересня?

01 вересня, 14:30
Маски і антисептики: як в школах Дніпра пройшло 1 вересня? - фото 1

Першого навчального дня уроки були скороченими. Вони вже закінчилися, і діти розійшлися по домівках.

До школи — у масці та з антисептиком. У Дніпрі все ж розпочався навчальний процес. Свято першого дзвоника провели у кожній школі регіону, але не так, як усі звикли. Замість офіційної лінійки — учнів розділили на групи і відвели на перший урок. Кореспондент 34 телеканалу знімала у 21-й школі. Як же навчатимуться діти у 2020?

На цей день шість місяців чекали учні, вчителі і особливо батьки. Перший дзвоник у Дніпрі пролунав о 9-й ранку. Діти йшли до школи у гарному настрої, у формі, з квітами і тепер уже з масками. Через карантин традиційної лінійки не було. Учні приходили групами, їх розділили на молодшу, середню та страшу школи. І у кожного був свій перший дзвінок.

Для першачків у 21-й школі випускники влаштувати екскурсію та ігровий квест. Після — усі розійшлися на уроки. Хто на подвір’я, а хто — до класу. Наша область у "зеленій" зоні, тому учні можуть сидіти у кабінетах без масок. А школярі 1–4 класів взагалі можуть ходити без них. І діти, і батьки дуже раді, що навчання таки розпочалося.

«Переживали, що першокласники взагалі не зрозуміють, що таке школа, що вони сюди не зайдуть і не побачать, що таке перший урок, дзвінок. Але, слава Богу, що склалося чудово», — ділиться мама першокласниці Анастасія Безрукова.
«Я бачила своїх однокласників. Хочу на урок уже піти», — розповідає першокласниця Мирослава Безрукова.

Якщо у класі дитина поскаржиться на погане самопочуття, вчителі діятимуть за такою інструкцією:

«Зразу ж віддаємо її медичній сестрі, яка відведе її в ізольоване приміщення, створене спеціально для цього, вимірює їй температуру, викликає батьків та надає спеціальне повідомлення — 058 для того, що є підозра на Ковід», — повідомляє Антоніна Змієнко, директорка школи № 21.

 

Детальніше про навчання у карантин розкажемо у наступних випусках.

Поділитися: