Маски, антисептики і дистанція: яким буде ЗНО для випускників 2020?

21 травня, 20:40
Маски, антисептики і дистанція: яким буде ЗНО для випускників 2020? - фото 1

Майбутніх абітурієнтів через пандемію коронавірусу чекає кілька нововведень.

Про це повідомила директорка Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова в ефірі програми "Грані" на 34 телеканалі.

«Учасники ЗНО цього року повинні бути як ніколи відповідальними. Але послаблень через забуті документи не буде. Буде дуже прикро, якщо хтось прийде в пункт здачі ЗНО, і щось забуде або не візьме. Перш за все у абітурієнтів повинна бути уважність. Потрібно прийти з сертифікатом та паспортом, не в електронному вигляді, а з оригіналом, що посвідчує особу людини. Також можуть допустити до тестування за закордонним паспортом або іншим документом із фото. Будуть для абітурієнтів розіслані і запрошення. Це відбудеться наприкінці травня після того, як будуть прийняті остаточні дати проведення ЗНО», — зазначила вона.

Розповіла чиновниця і про нововведення на ЗНО 2020.

«Стандартно дозволено принести дві ручки і пляшку води. Планується, що цього року у випускників на тестуванні повинні бути маски, антисептики, а відстань між людьми — не менше півтора метра», — підкреслила Марина Горбенко-Хвастунова.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: