Маршрутки та інтервали руху: як в Дніпрі ходить громадський транспорт

22 березня, 12:05
Маршрутки та інтервали руху: як в Дніпрі ходить громадський транспорт - фото 1

Чекати на маршрутку городянам доведеться від 40 до 60 хвилин, водночас відстежити її через додаток не вийде.

У Дніпрі громадський транспорт ходить з інтервалом 40–60 хвилин. Автобуси великої місткості замінили на маршрутки. Відстежити їх через додаток або сайт Міськтрансу в наразі неможливо, — повідомив голова профспілки автомобілістів і автоперевізників Михайло Тонконогий.

Так, за його словами, маршрутки два рази на день проходять санітарну обробку. До того ж водії самостійно обробляють поручні після кожного рейсу, що має знизити ризик зараження коронавірусом.

«Великі автобуси замінені на автобуси малого класу, тому що у них менша витрата палива і, відповідно, валовий збиток. Маршрути № 7, 40, 57, 77, 116 і 158 тимчасово припинили роботу. Маршрути №38 та 76, недивлячись на обіцянки власника про зупинку, також працюють в черговому режимі», — написав на своїй сторінці в соціальній мережі Михайло Тонконогий.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Дніпрі водії декількох автобусів самостійно змінили ціну за проїзд: з восьми гривень вона підскочила до 30-ти.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: