Марихуани на 7 мільйонів: на Дніпропетровщині знайшли 1500 кущів конопель

Марихуани на 7 мільйонів: на Дніпропетровщині знайшли 1500 кущів конопель - фото 1

Жителі Синельниківського району вирощували коноплю у величезних теплицях.

Служба безпеки України спільно з Синельниківським РУП ГУ НП у Дніпропетровській області за процесуального керівництва Синельниківської окружної прокуратури задокументовала діяльність місцевих наркоплантаторів.

Мешканці Синельниківського району вирішили вирощувати та збувати марихуану у великій кількості.

Зловмисники облаштували під наркоплантацію покинуту ділянку на околиці одного із селищ району. Для дотримання "технологічного процесу" вони обладнали її інноваційними системами підігріву, освітлення, поливу, підживлення ґрунту та повітря.

Теплиці з маріхуаною - фото 190186

Теплиці з маріхуаною
Фото: СБУ

За даними слідства, уся територія наркоплантації загальною площею майже 2000 квадратних метрів забезпечувалася цілодобовою охороною. Отриманий "урожай" ділки планували збувати на території України у роздріб.

Правоохоронці виявили та вилучили майже 1 500 кущів нарковмісних рослин. За цінами "чорного ринку" їхня вартість оцінюється у 7 млн гривень.

Наразі вирішується питання щодо оголошення наркоділкам про підозру за ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх причетних до протиправної діяльності осіб та виявлення каналів збуту марихуани.

Реклама

Читайте також: на Дніпропетровщині до колонії відправляли наркотики

Джерело: СБУ

Реклама