Маломиколаївка на Дніпропетровщині перемогла в конкурсі "Неймовірні села України"

26 лютого, 20:07
Маломиколаївка на Дніпропетровщині перемогла в конкурсі "Неймовірні села України" - фото 1

100 тисяч гривень за оригінальний бізнесс проєкт. Маломиколаївка на Дніпропетровщині перемогла в конкурсі "Неймовірні села України".

Там жителі займаються власною справою — виготовляють ласощі з овочів. Господині кажуть, хочуть продавати їх та прославляти свій край. Чим ще пишаються місцеві ? Та які плани на майбутнє?

Минулоріч господині вирішили об’єднатись і зробити такий собі бізнес-проєкт. Виготовляти домашні смаколики на продаж. Шукали гроші для старту. Тож взяли участь у конкурсі від Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Такий конкурс проєктів проводять вже уп’яте. Серед головних умов: аби село розвивалося в аграрній та культурній галузі, а ще дбало про екологію.

Жителі вичистили річку від сміття та мулу. Наразі зводять пляж і причал. Кажуть, роботи ще багато. Тепер шукають кошти на ремонт будинку культури. Потрібно 2 мільйони гривень.

«А ще ми плануємо, і це є в планах стратегії громади, забезпечити водою наш населений пункт. Технічна вода є в кожній садибі, а питної фактично в людей не залишилось», — говорить заступниця Миколаївського сільського голови Любов Гарнатко.

Нині тут активно розвивають зелений туризм. Хочуть відкрити аутентичні садиби та розробити кілька екскурсій. І, звичайно ж, продавати гарбузові ласощі, щоби про село Маломиколаївка дізналася вся Україна.

Поділитися: