Майже 5 "бісових дюжин": у Дніпрі та Києві злочинне угрупування надавало секс-послуги

Фото: ГУНП - фото 1
Фото: ГУНП

У Києві та Дніпрі організували бізнес із надання сексуальних послуг.

41-річний чоловік та його спільниці — жінки віком від 27 до 44 років — знаходили тих, хто перебував у скрутних життєвих обставинах, та пропонували їм заробляти. Використовуючи уразливий стан жінок, змушували їх займатися проституцією, погрожуючи фізичною розправою за відмову. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Дніпропетровської області.

Правоохоронці провели 21 санкціонований обшук у Києві та Дніпрі за місцями проживання фігурантів та адресами надання сексуальних послуг. В результаті виявили та вилучили два пістолети, транспортні засоби преміум-класу, мобільні телефони, гроші, чорнові записи та інші речові докази, які підтверджують злочинну діяльність.

Виявили та вилучили два пістолети- фото 189250

Виявили та вилучили два пістолети
Фото: ГУНП

Також встановили 63 жінки, які надавали сексуальні послуги.

63 жінки надавали секс-послуги- фото 189248

63 жінки надавали секс-послуги
Фото: ГУНП

Трьох фігурантів затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та оголосили їм підозри у скоєнні кримінального правопорушення.

Триває досудове розслідування за ч. 2 ст. 303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 4 до 7 років ув’язнення. Поліцейські встановлюють інших учасників, які можуть бути причетні до протиправної діяльності.

Встановлюють інших учасників- фото 189249

Встановлюють інших учасників
Фото: ГУНП

Реклама

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині 59-річний чоловік розповсюджував дитячу порнографію.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама