"Люди Незалежності": Ярослав Гетьман — молодий спеціаліст лікарні ім. Мечникова

Ярослав Гетьман - фото 1
Ярослав Гетьман

Він марив спортом, але життя присвятив медицині. Ярослав Гетьман — спеціаліст лікарні ім. Мечникова. Хлопець професійно займався футболом, але після травми все змінилося. Він вивчився на травматолога, і тепер рятує життя іншим. До 24-го серпня ми підготували цикл сюжетів – "Люди Незалежності".

Життя він хотів присвятити спорту. 10 років професійно займався футболом. Плани перекреслив перелам стегна і тривала реабілітація. Відтак — на поле Ярослав уже не вийшов. Натомість вирішив: допомагатиме іншим. Тепер замість спортивної форми — халат і маска. Ярослав Гетьман — травматолог у лікарні ім. Мечникова. Працює у приймальному відділенні.

У свої 29 він щодня допомагає близько сотні пацієнтів. До відділення звертаються з побутовими травмами, після ДТП та обстрілів на передовій. Щодня все по колу. Він оглядає, призначає, а після — перевіряє. Попри напружений графік, про свій вибір лікар не шкодує. Каже: можливість обрати улюблену справу — то його філософія незалежності.

«Незалежність для мене - це достатність мого народу. Це коли люди за свою роботу отримують якісну заробітну плату, щоб вони могли якісно проживати на нашій землі. Щоб була свобода слова і кожен міг говорити те, що він думає», к ділиться Ярослав Гетьман, ортопед-травматолог приймально-діагностичного відділення ОКЛ ім. І. Мечникова.
«Ярослав Гетьман завідує приймальним відділенням. Йому 29 років, він ровесник нашої Незалежності і країни України. Ми з гордістю говоримо про те, що саме тут ми даємо можливість нашим молодим лікарям себе реалізувати», — розповідає головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко.

Реклама