"Люди Незалежності": у Дніпрі 2 дівчини створили перший маркет українських брендів

20 серпня, 19:49
"Люди Незалежності": у Дніпрі 2 дівчини створили перший маркет українських брендів - фото 1

Із журналістики у бізнес. На телебаченні вони пропрацювали понад 10 років, а після вирішили: час розпочати власну справу. Для себе обрали роботу з національним колоритом. Аліна та Катя — наступні героїні нашої рубрики "Люди Незалежності". У Дніпрі дівчата створили перший маркет українських брендів.

На прилавках — одяг, білизна, взуття та прикраси. Все українське. Роботи найкращих місцевих дизайнерів зібрали ось ці дівчата. Чотири роки тому Аліна та Катя заснували найбільший у Дніпрі маркет національних брендів.

«У Дніпрі на той момент не було події, на яку можна прийти і вибрати багато класних українських речей і це хотілося це привнести у Дніпро», — говорить Аліна Щербина.

Тож без стартового капіталу, але з бажанням працювати дівчата наважилися створити щось нове. Орендували галерею та запросили близько пів сотні молодих дизайнерів. Кажуть: розпочинати власну справу завжди ризиковано, та головне — насмілитися зробити перший крок у невідоме.

«Підприємництво це і є незалежність. Незалежність — приймати рішення, як я хочу, робити те, що я хочу. В цілому це свобода діяти. Сьогодні я можу розвивати український дизайн, а завтра відкрити своє консалтингове агентство. Я вільна, я незалежна і я — підприємець», — говорить засновниця маркету українських дизайнерів Катерина Дорошевська.
«Для мене є такий термін як взаємна залежність. Це відповідальність за те, що моя незалежність, так чи інакше, допомагає іншим. Це відносини людина з людиною, людина країна, країн між собою. Ми всі відповідаємо за те, що ми обираємо», — розповідає засновниця маркету українських дизайнерів Аліна Щербина.

 

 

Поділитися: