"Люди Незалежності": Станіслав Логінов — учасник АТО

19 серпня, 20:02
"Люди Незалежності": Станіслав Логінов — учасник АТО - фото 1

2014-й рік. Перша хвиля мобілізації. На передову він пішов без жодних вагань. Учасник АТО Станіслав Логінов — наступний герой нашої рубрики "Люди Незалежності". Про життя на лінії вогню, обстріли та боротьбу за Незалежність читайте далі.

Він зізнається: війна навчила втрачати рідних, терпіти біль та цінувати кожну хвилину. На передову Станіслав Логінов пішов у першій хвилі мобілізації. Каже: пам'ятає всі бої, та найчастіше згадує засаду в Авдіївці. Тоді отримав важке поранення. Куля снайпера пройшла через суглоб у стегні.

Те, що вцілів, Станіслав називає дивом. Аби звикнути до життя без обстрілів та нічних підйомів, знадобився рік. А ще — допомога спеціаліста.

Нині Станіслав має родину, виховує первістка, утім, — каже, — нічого не забув. Війна на Сході триває і досі, та ті запеклі бої — частина нашої Незалежності.

«Незалежність для мене — це країна, яка готова себе захистити в будь-який момент, у будь-яку секунду. Відстоювати свої права і не залежати ні від кого, а залежати тільки від самої себе», — розповідає учасник АТО Станіслав Логінов.

 

Поділитися: