В Україні скасували карантин вихідного дня: що буде діяти замість нього?

02.12.2020, 14:11
В Україні скасували карантин вихідного дня: що буде діяти замість нього? - фото 1

За словами Прем’єр-міністра, концерти на новорічних ярмарках проводитися не будуть.

Карантин вихідного дня зменшив зростання захворюваності на Covid-19, а також стабілізував роботу лікарень, де спостерігається вирівнювання ситуації щодо зайнятості ліжок. Про це на засіданні Кабміну заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, позитивний ефект обмежень дає можливість зняти карантин вихідного дня. Замість нього у вихідні та будні дні будуть діяти обмеження "помаранчево"ї зони поширення коронавірусу.

«Зараз Кабінет Міністрів напрацьовує найбільш збалансоване рішення про можливе зростання або посилення карантинних обмежень. Відповідно до закону, Уряд повідомить про своє рішення за сім днів до його запровадження або раніше», — зазначив Денис Шмигаль.

Він також додав, що серед міських голів та голів облдержадміністрацій проводилося опитування про оптимальні карантинні обмеження. Майже 90% опитаних мерів підтримали повну заборону проведення святкових новорічних концертів.

«Водночас встановлення новорічних ялинок із низкою обмежень для відвідувань підтримали майже 60% представників органів місцевого самоврядування», — підкреслив Прем'єр-міністр.

Раніше ми писали, що в Україні під час введення повного локдауну не зупинятимуть громадський транспорт.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: