Літні Олімпійські ігри 2020

Три українські легкоатлетки вийшли у фінал Олімпіади в стрибках у висоту
Три українські легкоатлетки зуміли вийти у фінал Олімпійських ігор в Токіо зі стрибків у висоту.
05 серпня, 09:24
Українка Людмила Лузан завоювала 9-ту "бронзу" на Олімпійських іграх у Токіо
Людмилі Лузан вдалося завоювати першу медаль у веслуванні та 9-ту "бронзу" для України в Токіо.
05 серпня, 07:18
Українкам Анні Рижиковій і Вікторії Ткачук не вдалося вибороти медалі в забігові
Українські легкоатлетки Анна Рижикова і Вікторія Ткачук не змогли отримати медалі на Олімпіаді в Токіо в бігу на 400 метрів із бар'єрами.
04 серпня, 08:00
З Олімпіади зняли трьох українських спортсменів - фото 1
З Олімпіади зняли трьох українських спортсменів
Через порушення пункту 15 антидопінгових правил з Олімпіади зняли трьох українських спортсменів
29 липня, 11:26
Український боксер Олександр Хижняк вийшов до 1/4 фіналу Олімпіади-2020
У 1/8 Хижняк переміг японця Юіто Морівакі і вийшов до 1/4 фіналу олімпіади в Токіо.
29 липня, 08:30
Українці завоювали "бронзу" на Олімпіаді-2020 у стрільбі з пневматичної зброї
Спортсмени з України Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзову медаль у змішаному командному змаганні в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. Це третя медаль для української збірної на олімпіаді в Токіо.
27 липня, 08:46
Спортсменку з України усунули від участі в Олімпіаді-2020 через допінг
Всесвітнє агентство з тестування (ITA) тимчасово відсторонило українську тріатлоністка Юлію Єлістратова від Олімпійських ігор у Токіо.
27 липня, 08:08
Дар'я Білодід Фото: uainfo.org - фото 1
Дар'я Білодід завоювала першу медаль на Олімпійських іграх в Токіо
Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід стала бронзовим призером Олімпійських ігор в категорії до 48 кілограм.
24 липня, 17:02