Лікарні Кам'янського отримали чергову партію ліків та медичних інструментів

Лікарні Кам'янського отримали чергову партію ліків та медичних інструментів - фото 1

Антибіотики, кровоспинні ліки, препарати для проведення анестезії та медичні інструменти. Лікарні Кам’янського отримали п’яту партію життєво необхідних медикаментів та медичного обладнання.

«Враховуючи те, що вже поступали хворі з мінновибуховою травмою, відкритими вогнепальними переломами із зони бойових дій ми звернулися з проханням придбати для нашої лікарні ці речі і ми дуже вдячні відгукнулися. Це реально дуже крута допомога», — сказав генеральний директор КНП "Міська лікарня швидкої едичної допомоги" Ростислав Винар.

До лікарні швидкої медичної допомоги Кам’янського, серед гуманітарного вантажу надійшли і вкрай дефіцитні спеціалізовані металеві конструкції. Завдяки ним медики зможуть ставити на ноги найважчих пацієнтів.

«Завдяки тому що зараз у нас є достатньо пластин, завдяки Метінвесту ми можемо усім постраждалими накладувати ці пластини, надавати кваліфіковану травматологічну допомогу», — сказав медичний директор КНП "Міська лікарня швидкої едичної допомоги" Олександр Громов.

Загальне фінансування на закупівлю медикаментів для лікарень Кам’янського від групи «Метінвест» та фонду Ріната Ахметова склало вже понад 10-ть мільйонів гривень.

«Ми плануємо продовжувати цю програму. Вона буде системно виконуватися допоки ми відчуваємо воєнні події і я гадаю що ми ще неоднократно будемо зустрічатися з нашими лікарями і передавати їм цю допомогу», — сказав генеральний директор «Каметсталь» групи «Метінвест» Дмитро Липа.
«Це дуже важлива річ для нашого міста сьогодні, для наших мешканців, для тих вимушених переселенців які сьогодні живуть у Кам'янському. Я дуже дякую групі Метінвест, особисто Рінату Ахметову, Дмитру Липпі за цю допомогу», — сказав міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

Також міській голова Кам’янського подякував за допомогу комунальним підприємствам міста, зокрема за передачу дизельного палива. А також за постійну підтримку військових, територіальної оборони та добровольчих формувань.

Раніше ми писали про те, що суд наклав арешт на корпоративні права і рахунки підприємств родичів Медведчука.

Реклама

Надія Мішина
Надія Мішина Редактор. Бакалавр Факультету систем та засобів масової комунікації ДНУ ім.О.Гончара (2017-2021). Практичний досвід роботи у журналістиці 3 роки. Теми публікацій: суспільне життя, культура, економіка.

Реклама