Лікарні Дніпропетровщини забезпечені медикаментами, зокрема й від хронічних хвороб

ФОТО: ДніпроОДА - фото 1
ФОТО: ДніпроОДА

Усі заклади охорони здоров’я Дніпропетровської області працюють у штатному режимі. Окрім планових втручань, виконуються усі ургентні не лише мешканцям області, а й переселенцям. Проводиться планове щеплення, диспансерний нагляд, консультативна допомога.

Первинна ланка цілком забезпечена усім необхідним для невідкладної допомоги. Заклади стаціонарної мережі використовують ще ті запаси, що отримали до воєнних часів по лінії державних закупівель МОЗ за усіма медичними програмами.

«Йдеться й про лікування туберкульозу, орфанних хвороб, вакцинальні препарати, витратні матеріали для операційних втручань тощо. Наразі моніторимо залишки і маємо гарантії від Міністерства охорони здоров’я щодо подальшого державного забезпечення усім необхідним наших лікарень», – зазначила під час брифінгу 17 березня заступниця директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Тетяна Квітницька.

Раніше ми писали про те, що

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама