Лікарі Мечникова оглянули сиріт у навчально-реабілітаційному центрі

25 серпня, 17:02
Лікарі Мечникова оглянули сиріт у навчально-реабілітаційному центрі - фото 1

Це діти з вадами розвитку та патологіями.

Трьох малят відправили на додаткове обстеження. Спеціалісти кажуть: вчасно призначена терапія дасть їм шанс на повноцінне життя. 15-річна Катерина каже: здавати кров не страшно і не боляче. У цьому переконує і малечу.

«Я їм теж казала, треба веселіше вести, тобі буде не боляче. І вони потім нормально, в мене навіть братик не плакав», - каже Катерина Гречина.


Окрім Каті та її трьох братів і сестер, у навчально-реабілітаційному центрі на літо залишилися ще 15 вихованців. Спеціалісти Мечникова тут вже вдруге. Тиждень тому разом із дитячими лікарями оглянули малечу, цього разу — взяли кров на аналіз та зробили тест на COVID-19.

«З таким чутким підходом, з такою любов’ю, що дітки навіть не відчули болю, коли брали аналізи. Вони добрі, контактні. І щасливі ми, працівники, тому що дуже непростий час для всіх медичних працівників», - розповідає директорка навчально-реабілітаційного центру Світлана Лебідь.


Вихованців, у яких є серйозні захворювання, забрали на додаткове обстеження в Мечникова. Серед них — і майбутній першокласник Кирило. Хлопчик народився з шістьома пальцями на лівій руці. Кирилу зроблять рентген обох рук і зберуть консиліум (з травматологами та спеціалістами хірургії кисті). Відтак визначать деталі майбутньої операції.

«Кожну дитинку, у якої є сьогодні певні проблеми з розвитком головного мозку, ми детально обстежуємо. Сподіваюся, що всі діагностичні процедури дадуть можливість ще раз підтвердити діагноз і призначити лікування», - повідомив головний лікар ОКЛ ім. І. Мечникова Сергій Риженко.
Поділитися: