Лікарі Дніпра розказали про поточну ситуацію з коронавірусом у місті

Лікарі Дніпра розказали про поточну ситуацію з коронавірусом у місті - фото 1

Генеральний директор Міської лікарні № 21 Микола Турчин поділився свіжими статистичними даними по місту щодо кількості захворілих на ковід і одужалих та особистою думкою щодо нового штаму.

Кількість хворих зменшилась у два з половиною рази. Нині у Дніпрі ковід іде на спад, кажуть медики. В середньому лікарні міста заповнені на 30 відсотків. За словами лікарів, усе завдяки вакцинації. У нашому місті двома дозами прищепилося понад 370 тисяч людей. Проте лікарі зазначають: загроза не відступила. В світі вже розповсюджується новий штам коронавірусу — "Омікрон". Зафіксували 42 випадки.

«Захворювання у тих, у кого воно було офіційно підтверджено лабораторним методом, протікає не важко. Але помітили таку особливість, що, як правило, це захворювання не тільки тих, хто не прищепився або не хворів, а також тих, хто переніс захворювання. На думку експертів вважається, що цей штам досягне України до кінця січня», — каже генеральний директор Міської лікарні № 21 Микола Турчин.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Кабінет Міністрів України повідомив, що посилить карантин для громадян України, які прийняли рішення не проходити вакцинацію. Віктор Ляшко під час брифінгу розповів, коли посилять карантин та які будуть обмеження. За словами голови Міністерства охорони здоров'я, в Україні планується посилити карантин для невакцинованих громадян від 6 грудня.

Також раніше ми повідомляли вам про те, що за 2 грудня в Україні від коронавірусу вилікувалися 22 893 особи, що майже удвічі перевищує кількість зареєстрованих випадків того дня.

Реклама

Юлія Звягінцева
Юлія Звягінцева Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. Олеся Гончара, факультет журналістики. Досвід роботи 7 років.

Реклама