Лікар, який скасував матч Швейцарія—Україна, прокоментував своє рішення

17 листопада, 21:19
Лікар, який скасував матч Швейцарія—Україна, прокоментував своє рішення - фото 1

Лікар кантону Люцерн Роджер Харстолл дав коментар швейцарській газеті “Blick”.

«У збірної України було п'ять випадків зараження коронавірусом до матчу з Німеччиною і три нових після. Постраждалих одразу помістили в ізоляцію. Після приїзду до Швейцарії вся делегація знову пройшла тестування. Результат сьогодні вранці показав, що ще одна людина була позитивною — плюс три інших більш старих випадки, які показали позитивний результат. Чи можна порівнювати це з ситуацією Шакірі?
Так, тест може показати позитивний результат, навіть якщо хвороба пройшла і більше не вважається заразною. Ми виходимо з того, що концепція захисту УЄФА повинна бути дотримана», — наводить слова Харстолла видання “Blick”.


Також лікар додав:

— Незважаючи на поточні результати тестів, цілком можливо, що люди з негативним результатом стануть позитивними протягом тижня. Не виключено, що гравці з негативними тестами вже заражені, але вірус ще не поширився настільки, щоб тести показали позитивний результат. У зв'язку з цією ситуацією вся збірна України пішла на карантин і не може зіграти проти Швейцарії. Могла Україна зіграти складом U-21?
Це питання має вирішувати УЄФА. Зрозуміло, що нинішньому складу грати в Люцерні заборонено. Такий порядок. Звичайно, я б вважав за краще, щоб Швейцарія виграла матч на футбольному полі, але прийняте рішення вважаю правильним на сто відсотків. Я кажу це зараз як приватна особа, але як кантонський лікар кажу, що в таких обставинах проведення матчу неможливе.

 

Нагадаємо, раніше ФК "Кривбас" упевнено переграв маріупольський "Яруд". Кривбасівці здобули вольову перемогу над суперниками з Маріуполя, з рахунком 5:1.

Також у Дніпрі на вулиці Софії Ковалевської встановили сучасний стадіон.

А ще баскетболісти з Дніпра готувалися до чергового матчу Суперліги України.

Джерело: Blick
Поділитися: