Лев, Чаклунка і платтяна шафа: у Кривому Розі з’явилася нова арт-галерея просто неба

Ілюстрація: Букля  - фото 1
Ілюстрація: Букля

Юні художники, діти та батьки виплеснули свою творчість на сіру огорожу. За мотивами казкової історії вони створили свою Нарнію.

Світ Нарнії очима дітей. Понад 20 муралів різноманітних чудернацьких істот прикрасили паркан будівлі на вулиці Армавірській. Малеча придумувала героїв, а дорослі допомагали переносити малюнки на бетонне полотно.

Так само як і Клайв Льюїс, що змішав персонажів із різних міфів, діти з дорослими поєднали абсолютно різних героїв – казкових птахів та звірів.

Втілювала дитячі фантазії у життя – Юлія. Вона професійна художниця. Викладає образотворче мистецтво в педагогічному університеті та паралельно веде гурток малювання.

На кількох секціях зображено корінці п'яти книг «Хронік Нарнії», а на головному фасаді будівлі – 80-метровий мурал: вхід у Нарнію з ліхтарем та левом Асланом.

«Ми хотіли створити місце, де діти можуть бути собою, граючись, але маючи змогу творити. І творчість, у вигляді Аслана – творця, і подих, який через усі ці дитячі малюнки. Він якби робить нас творцями, дає нам інструменти аби творити», — розповіла організаторка Олеся Романча.

Секції паркану, які залишалися без малюнків, довго порожніми не будуть. Команда проєкту оголосить конкурс на найкращі ескізи серед дорослих художників.

Реклама

Реклама