Легкоатлетка из Днепра занимается созданием вышиванок

Фото федерації легкої атлетики України - фото 1
Фото федерації легкої атлетики України

Легкоатлетка Анна Рыжикова шьёт национальное одеяние для себя и своей семьи.

Вона вишиває у перервах між світовими змаганнями. Легкоатлетка Анна Рижикова раніше створювала лише картини — зараз сорочки. Ми продовжуємо розповідати про національний одяг відомих дніпрян. У нашій рубриці #моявишиванка.

Вона взяла срібло на чемпіонаті Європи та бронзу на Олімпійських іграх у Лондоні. Анна Рижикова займається легкою атлетикою з восьми років. Каже, що зараз без спорту свого життя не уявляє. Та зізнається: інколи все ж від нього хочеться відпочити.

Раніше вишивала картини, зараз взялася за сорочки. Першу подарувала батькові. Нині працює над власною. А поки вишиванка не готова, на свята одягає подаровану тіткою. Її носить уже понад 10 років.

«Першу вишиванку я вишивала для чоловіка, але я не вгадала з розміром, і вона перейшла до мого батька. Така в блакитно-жовтих кольорах. Зараз вишиваю вишиванку для себе у червоно-чорних кольорах. Вона буде слугувати мені, як оберіг. Я сподіваюся, що буду її одягати не лише на свята, а і в повсякденному житті», — розповідає Анна Рижикова, чемпіонка України з легкої атлетики.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама