Легко і конфіденційно: в додатку WhatsApp з'явилася функція "Зникаючих повідомлень"

Легко і конфіденційно: в додатку WhatsApp з'явилася функція "Зникаючих повідомлень" - фото 1

На думку розробників, функція дозволить зробити спілкування більш "наближеним до особистого".

У мессенджері WhatsApp, що належить компанії Facebook, з'явилася можливість відправляти зникаючі повідомлення. Доступно СМС буде протягом семи днів, після чого воно автоматично видалиться. Про це повідомили в прес-службі Facebook.

Так, нововведення розробники пояснили тим, що "деякі повідомлення в месенджері не повинні залишатися там назавжди". Зникаючі повідомлення дозволять зробити спілкування в додатку "наближеним до особистого".

«Коли функція "Зникаючі повідомлення" включена, нові повідомлення, відправлені в чат, будуть зникати через сім днів, завдяки чому бесіда буде легше і конфіденційніше. В особистому чаті будь-яка людина може включити або відключити зникаючі повідомлення. У групах контролювати їх будуть адміністратори», — відзначили в Facebook.

Активувати "Зникаючі повідомлення" можна в налаштуваннях програми. Сама ж функція вже в цьому місяці стане доступна для всіх користувачів у всьому світі.

Раніше ми писали, що компанія Facebook розробила інструмент, який допоможе користувачам боротися з порушенням авторського права.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама