Курс валют на 9 вересня

Курс валют на 9 вересня - фото 1

Вартість євро продовжує падати, а долар США починає дорожчати.

За інформацією Національного банку України, на ранок 9 вересня один долар США коштує 26 гривень 74 копійки. Це на 1 копійку більше, аніж учора. Також упало євро на 7 копійок і становить 31 гривню 63 копійки.

Зазначимо, що поки вартість валюти "скаче" — продукти дорожчають. Так, цьогоріч ціна на мед підніметься на 100 гривень. Чинників, що впливають на ціни, — безліч. Серед глобальних — знецінення гривні, здорожчання енергоносіїв, бензину та відсутність траншу від МВФ. Єдина надія — на Антимонопольний комітет, бо саме він може регулювати та стримувати вартість продуктів. Тож, якщо держава не втрутиться, продуктовий кошик українця вже восени помітно схудне.

Реклама

Раніше ми писали про те, що 8 вересня, за інформацією Національного банку України, один долар США коштував 26 гривень 73 копійки, а одне євро — 31 гривню 70 копійок.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама