Курс валют на 9 грудня

Курс валют на 9 грудня - фото 1

Долар США здешевшав, а євро здорожчало.

За інформацією Національного банку України, на ранок 9 грудня один долар США коштує 27 гривень 22 копійки. Тобто американський "зелений" за добу здешевшав на 11 копійок. Курс євро підвищився на 4 копійки та становить 30 гривень 77 копійок.

Раніше ми писали про те, що вчора, 8 грудня, у Дніпрі ухвалили бюджет міста на 2022 рік.

Згідно з ухваленим фінансовим документом, бюджет міста складе практично 18 мільярдів гривень, а точніше 17,8. З них сума власних доходів міста буде близько 14,4 мільярда. Їхнє зростання порівняно з бюджетом на 2021 рік склало практично 3 мільярди гривень.

Також чиновники повідомили про збільшення суми фінансування, яку спрямують на благоустрій міста. За планами, воно має зрости на 700 мільйонів гривень. Крім того, фінансування гуманітарної сфери теж збільшиться на 800 мільйонів.

Крім цього, у Дніпрі збираються підвищити витрати:

  1. на громадський транспорт — на 300 мільйонів гривень (після чого сума становитиме близько 1,5 млрд гривень);
  2. на житлове господарство – на 670 мільйонів гривень;
  3. на соціальний захист – на 100 мільйонів гривень.

 

Також нагадаємо, що згідно з останніми даними, у Дніпрі на 3 гривні здешевшала соняшникова олія. У ціні додали яйця, картопля та буряк. Також здорожчали цибуля, гречка, молоко та яблука. Тим часом вартість макаронів впала на півтори гривні, кілограма цукру — на 60 копійок. Ціна моркви не змінилася. Такими є результати моніторингу міських супермаркетів. Їх провели журналісти інформаційного агентства "Міст-Дніпро". Економісти прогнозують: найближчим часом вартість продуктів зростатиме.

Реклама

 

 

Реклама