Курс валют на 8 вересня

Курс валют на 8 вересня - фото 1

Вартість долара США і євро продовжує знижуватися.

За інформацією Національного банку України, на ранок 8 вересня, один долар США коштує 26 гривень 73 копійки. Це на 8 копійок нижче, аніж учора. Також упало і євро на 10 копійок й становить 31 гривню 70 копійок.

Але попри те, що іноземна валюта дешевшає, українцям м’ясо, риба та яйця можуть бути не по кишені. У супермаркетах та на ринках готують нові цінники. А економісти кажуть, що за вісім місяців ціни на найпопулярніші продукти підскочили на 30%. Попри невтішні прогнози, зараз бігати по магазинах та запасатися харчами економісти не радять. Бо саме паніка людей та великий попит на товари, кажуть експерти, спровокує ще більше здорожчання.

Реклама

Раніше ми писали про те, що 7 вересня, за інформацією Національного банку України, один долар США коштував 26 гривень 81 копійку, а одне євро — 31 гривню 80 копійок.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама