Курс валют на 30 грудня

Курс валют на 30 грудня - фото 1

Долар США та євро здешевшали.

За інформацією Національного банку України, на ранок 30 грудня один долар США коштує 27 гривень 20 копійок. Тобто американський "зелений" за добу здешевшав на 2 копійки. Курс євро знизився на 7 копійок та становить 30 гривень 77 копійок.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що ціна на національний продукт побила усі рекорди. Наразі сало коштує до 180 гривень за кілограм. Фахівці кажуть, що зростання цін через подорожчання корму для свиней. Серед українців останніми роками складається багато міфів щодо користі сала для організму.

Також ми писали про те, що після нещодавнього збільшення в 2022 році в Україні також зросте мінімальна зарплата.

"Мінімалка" зросла на 1500 грн. Зміни будуть і у 2022 році. Збільшиться, але несуттєво. Наступного року мінімальна зарплата зросте на 200 гривень. Підвищення очікується із 1 жовтня. Нагадаємо, цього року "мінімалка" зростала вже двічі. Спочатку у січні на тисячу гривень. А потім у грудні ще на 500. На кінець року маємо шість із половиною тисяч гривень. Проте експерти вважають, що поняття "мінімальна зарплата" в Україні має взагалі зникнути. Бо її розмір — незначний. Та й підвищення щоразу провокує інфляцію.

Реклама

Реклама