Курс валют на 29 листопада

Курс валют на 29 листопада - фото 1

Ціни на долар США та євро зросли.

За інформацією Національного банку України, на ранок 26 листопада один долар США коштує 27 гривень 10 копійок. Тобто американський "зелений" за добу став дорожчим на 8 копійок. Тим часом курс євро виріс на 24 копійки та становить 30 гривень 57 копійок.

Нагадаємо, раніше ми писали, чому курс долара продовжує невпинно зростати. Надвечір середи минулого тижня він зупинився на позначці 27,06. Біля обмінників ажіотажу немає. Українці не знають: купувати чи здавати сьогодні валюту. Бензин та одяг, але найбільше до свят здорожчають продукти — зростання курсу може спричинити й підвищення цін. І навіть свіжий транш від МВФ на 700 мільйонів доларів, який Україні надали, на курс не вплине, кажуть експерти: ціна валюти надто не впаде, та й гривня не зміцніє.

Також ми повідомляли, про підвищення пенсії в Україні. Зросте мінімальна зарплата, а за нею і пенсія. З першого грудня на українців очікує новий етап підвищення забезпечення. Це пов’язано зі збільшенням заробітної плати до шести тисяч п’ятисот гривень. Зокрема, старші за шістдесят п’ять років отримають додаткових 200 гривень. Про це повідомляють у Пенсійному фонді України. Ідеться про мінімальний розмір виплати за наявності страхового стажу. У чоловіків це 35, а у жінок 30 років праці. Усі перерахунки пройдуть автоматично. Тому додатково звертатися до Пенсійного фонду не потрібно.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: НБУ

Реклама