Курс валют на 27 січня

Курс валют на 27 січня - фото 1

Долар США та євро за добу здорожчали.

За інформацією Національного банку України, на ранок 27 січня один долар США коштує 28 гривень 79 копійок. Тобто американський "зелений" за добу виріс на 13 копійок. Курс євро здорожчав на 18 копійок та становить 32 гривні 48 копійок.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні виросли ціни на послуги та харчі. Комунальні платежі, продуктовий кошик та податки. Із 1 січня в країні – новий стрибок цін. Експерти кажуть: доливає олії до вогню економічна криза. Фінансові аналітики кажуть, що вартість товарів та послуг продовжить зростати і надалі.

Також ми повідомляли, що в Україні збільшили зарплату медикам. З початку 2022 року в Україні збільшилася заробітна плата медичних працівників. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Чиновник заявив, що завдяки рекордному бюджету, який був виділений на медичну галузь, її будуть трансформувати прискоренним темпом.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама