Курс валют на 26 жовтня

Курс валют на 26 жовтня - фото 1

Долар продовжує рости.

За інформацією Національного банку України, на ранок 25 жовтня один долар США коштує 26 гривень 35 копійок. Тобто американський "зелений" за добу здорожчав на 6 копійок. Тим часом курс євро не змынився і становить 30 гривень 57 копійок.

Що ж стосується ціни на паливо в Дніпрі, то літр А-95 сьогодні коштує 33 гривень 20 копійок, а А-95+ — 35 гривень 99 копійок. За літр А-92 на заправках міста просять 32 гривні 49 копійок. Літр ДТ коштує 36 гривні 7 копійок. Що ж стосується газу, то його вартість становить 18 гривень 99 копійок.

Раніше ми писали про те, що під час нещодавнього звіту представники Дніпропетровської обласної державної адміністрації розповіли про успіхи цьогорічних польових робіт та планів на посівну на наступний рік. Наразі аграрії вже виконали більшу частину плану плану. Посіяли ріпак, пшеницю. Далі займуться посадкою ячміня та жита. Крім того в регіоні збирають і пізні сільськогосподарські культури. Трактори працюють на полях з кукурудзою, соняшником, та сорго. Вже намолотили просо, гречку і сою. Також вони планують засіяти 700 тисяч гектарів зерновими. Аграрії виконали 90% запланованих робіт зі збіру пізніх культур. Намолотили понад 1 млн тон технічних культур. Та близько 1 млн зернових. Також цього року регіон отримав майже 3,5 млн. тон ранніх зернових.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама