Курс валют на 26 січня

Курс валют на 26 січня - фото 1

Долар США та євро за добу здорожчали.

За інформацією Національного банку України, на ранок 26 січня один долар США коштує 28 гривень 66 копійок. Тобто американський "зелений" за добу виріс на 29 копійок. Курс євро здорожчав на 25 копійок й становить 32 гривні 30 копійок.

Раніше ми писали про те, як заощадити на опаленні. В Ладані, що на Чернігівщині, громада вигадала, як не переплачувати й не мерзнути. Школу, лікарню, дитячі садочки тепер опалюють самі. Без постачальника. Раніше опалення йшло централізовано з області. За нинішніх цін на газ громада за ці ледь теплі батареї віддала б десяту частину всього свого бюджету. Стримати тарифи на тепло вирішили коштом громад. За вказівкою, з урядового кварталу з’явився Меморандум. Місцева влада зараз платить зі своїх бюджетів за дорогий газ, а потім чекає компенсацій. У Ладані від такого рішення отетеріли. Бо своїх грошей і так обмаль. Через пусті газові сховища чиновники вирішили палити вугілля, якого на державних ТЕС теж немає. Від прорахунків влади в енергетиці рятує тепла зима і приватні енергетики. Вони брак українського вугілля компенсують закордонним. Хто помилився, розраховуючи запаси палива, та чому державні ТЕС не запаслися вугіллям вчасно? Ці запитання звучать уже риторично, проте роботу над помилками влада має провести до наступного опалювального сезону. Ладан же вирішив покладатися на себе і відмовився від теплопостачальника з області. Й нині рахує свою вигоду.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама