Курс валют на 26 листопада

Курс валют на 26 листопада - фото 1

Ціни на долар США та євро виросли.

За інформацією Національного банку України, на ранок 26 листопада один долар США коштує 27 гривень 2 копійки. Тобто американський "зелений" за добу став дорожчим на 10 копійок. Тим часом курс євро виріс на 16 копійок та становить 30 гривень 33 копійки.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі збільшиться тариф на сміття. За вивіз відходів мешканці багатоповерхівок платитимуть 36 гривень, замість 28, як було раніше. У приватному секторі послуга буде коштувати майже 44 гривні. І це за одну людину. А якщо вас у родині троє – сплатите більше сотні.

Також ми повідомляли, що Національний банк України випустив пам’ятні банкноти, які присвячені 30-річчю Незалежності України. З 19 листопада року в обігу з'явилися дві тематичні пам’ятні банкноти номіналами 20 та 200 гривень. На лицьовому боці 20-гривневої банкноти зображено портрет Івана Франка, а на зворотньому – будівля Львівського оперного театру. Основний малюнок лицьового боку пам'ятних 200 гривень – портрет Лесі Українки, а зі зворотнього – в’їзна вежа Луцького замку. Додатково на місці водяного знака нанесено трафаретним друком спеціальною оптично-змінною фарбою святкову айдентику – "30 років Незалежності України". Цей напис поступово змінює колір під час зміни кута нахилу банкноти.Тираж цих пам'ятних банкнот складатиме 30 тисяч штук. Придбати можна буде в системі онлайн-замовлень, в банках-дистриб’юторах, а також в інтернет-магазинах нумізматичної продукції Національного банку. Ціна пам’ятної банкноти номіналом 20 гривень складатиме 34 гривні, 200 гривень – 214 гривень.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама