Курс валют на 25 жовтня

Курс валют на 25 жовтня - фото 1

У Дніпрі дорожчають долар і євро.

За інформацією Національного банку України, на ранок 25 жовтня один долар США коштує 26 гривень 29 копійок. Тобто американський "зелений" за добу здорожчав на 9 копійок. Тим часом курс євро виріс в ціні на 8 1 копійок і становить 30 гривень 57 копійок.

Що ж стосується ціни на паливо в Дніпрі, то літр А-95 сьогодні коштує 33 гривень 20 копійок, а А-95+ — 35 гривень 99 копійок. За літр А-92 на заправках міста просять 32 гривні 49 копійок. Літр ДТ коштує 36 гривні 6 копійок. Що ж стосується газу, то його вартість становить 18 гривень 98 копійок.

Раніше ми писали про те, що в Україні автомобільний бум. Так, за минулий місяць імпорт б\у іномарок виріс у півтора рази, у порівнянні з минулим роком. Про це повідомляє асоціація українських автовиробників. Вони підрахували, за вересень на вітчизняну реєстрацію стали майже 55 тисяч легковиків. І чи не вперше частка вживаних машин склала 84% від загальної кількості транспорту. Такі дані асоціації українських виробників. Попит на іномарки виріс утричі, додають власники авторинків. Здебільшого на машини середнього та економ-класу. І це потягнуло догори ціни на них. Утім подорожчали не всі автівки. Наприклад, люкс не зріс в ціні. Але якщо ціни поповзли вгору, а люкс, як і раніше, по кишені не всім, то чому автівок завозять більше? Економісти пояснюють — усе через нові правила розмитнення. А доступне розмитнення іномарок запрацювало з 15 травня цього року. Зокрема, у середньому євробляхи та американські авто стануть українцям у 1000-1500 євро. Утім пільговий період діятиме лише до листопада.

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама