Курс валют на 25 січня

Курс валют на 25 січня - фото 1

Долар США за добу не змінився, а євро — впало.

За інформацією Національного банку України, на ранок 25 січня один долар США коштує 28 гривень 37 копійок. Тобто американський "зелений" за добу виріс на 5 копійок. Курс євро впав на 6 копійок й становить 32 гривні 5 копійок.

Раніше ми писали про те, що в Україні планують запровадити талони на їжу у додатку “Дія”. Проте, як талони виглядатимуть, у Кабміні ще не знають. Це буде одноразова виплата, чи продукти закуплять і роздаватимуть безкоштовно, поки не вирішили.

Також ми повідомляли, що в Україні збільшили зарплату медикам. З початку 2022 року в Україні збільшилася заробітна плата медичних працівників. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Чиновник заявив, що завдяки рекордному бюджету, який був виділений на медичну галузь, її будуть трансформувати прискоренним темпом.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама