Курс валют на 24 січня

Курс валют на 24 січня - фото 1

Долар США та євро в ціні не змінилися.

За інформацією Національного банку України, на ранок 24 січня один долар США коштує 28 гривень 32 копійки. Тобто американський "зелений" за добу не змінився в ціні. Курс євро також залишився стабільним та становить 32 гривні 19 копійок.

Зазначимо, що якщо апелювати великими сумами грошей, то долар та євро зовсім трохи зменшились у ціні. Однак при округленні до цілої копійки їхня вартість залишилася такою ж.

Раніше ми писали, що в Україні зростає курс долара. Якщо на початку січня він коштував 27 гривень 28 копійок, то вже за два тижні здорожчав на гривню. Економісти пояснюють: такий стрибок пов'язаний із недовірою інвесторів. Вони не вкладають капітал у нашу країну через нестабільну політичну ситуацію.

Свою думку про ситуацію, що склалася, висловив економічний експерт Кирило Огданський.

«На сьогодні немає жодних показників, які б казали, що курс гривні має стабілізуватися та повернутися до рівня 27-27,20 – цього немає. Тому я вважаю, що до лютого курс національної валюти буде знецінюватися і, я вважаю, 29, або можливо більше ніж 29 ми отримаємо», – каже Кирило Огданський, економічний експерт.

Також нагадаємо, що раніше ми писали, що в Україні виросли ціни на послуги та харчі. Комунальні платежі, продуктовий кошик та податки. Із 1 січня в країні – новий стрибок цін. Експерти кажуть: доливає олії до вогню економічна криза. Фінансові аналітики кажуть, що вартість товарів та послуг продовжить зростати і надалі.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама