Курс валют на 24 листопада

Курс валют на 24 листопада - фото 1

Долар США та євро здорожчали.

За інформацією Національного банку України, на ранок 24 листопада один долар США коштує 26 гривень 86 копійок. Тобто американський "зелений" за добу став дорожчим на 21 копійку. Тим часом курс євро збільшився на 18 копійок та становить 30 гривень 23 копійки.

Раніше ми писали про те, що в Україні до Нового року очікується стрімке здорожчання яєць. Десяток коштуватиме близько 40 гривень. Такі прогнози оприлюднили аналітики Українського клубу аграрного бізнесу. Серед головних причин експерти називають сезонність, оскільки перед святами попит на яйця збільшується, відповідно, зростає і ціна на них.

Також ми писали, що в Україні дорожчає цукор. За рік його вартість зросла вдвічі. Наразі солодкий продукт у середньому коштує 28,7 гривні за кілограм, повідомляє Держстат. Незважаючи на добрий урожай буряків, фахівці обережні у прогнозах. Головна причина – проблема з його виробництвом. Уже кілька українських цукрозаводів заявили, що не мають коштів, щоб покрити всі витрати. І, як кажуть фахівці, така тенденція може продовжитись надалі.

Крім того, ми писали про те, що в Україні зросли ціни на зернові культури. Наприклад, пшениця наразі коштує близько 9 тисяч гривень за тонну. Соняшник – близько 19. За кукурудзу просять – 7 тисяч гривень.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама