Курс валют на 2 грудня

Курс валют на 2 грудня - фото 1

Долар США дорожчає, а євро дешевшає.

За інформацією Національного банку України, на ранок 2 грудня один долар США коштує 27 гривень 23 копійки. Тобто американський "зелений" за добу здорожчав на 2 копійки. Щодо євро, то його курс упав на 8 копійок і тепер становить 30 гривень 84 копійки.

Раніше ми писали про те, що в Україні зросли "мінімалка" та прожитковий мінімум. Мінімальна заробітна плата відсьогодні підвищилася на 500 гривень. На думку економістів, вона має поповнити не лише кишені самих українців, а й державний бюджет. Наприклад економічний експерт Михайло Крапивко вважає, що зараз ті, хто любить тримати офіційно людей на мінімальну заробітну плату, будуть змушені її підняти на 9%. Тоді — на 9% збільшиться надходження ЄСВ та надходження податку на доходи фізичних осіб. Від цього й відбудеться збільшення доходної частини бюджету.

Друге збільшення з початку грудня — це прожитковий мінімум. Він виріс на 99 гривень. Це загальний показник. Але насправді для різних груп населення цифри — свої:
- працездатним додали — 102 гривні;
- дітям до 6 років — 87 гривень;
- до 18 років — 108 гривень;
- непрацездатним — пенсіонерам та людям з інвалідністю — 80 гривень.

Крім того, раніше ми повідомляли вам, що ціна на сало в Україні побила всі рекорди.

Реклама

 

 

 

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама