Курс валют на 18 жовтня

Курс валют на 18 жовтня - фото 1

Долар США дешевшає, а євро дорожчає.

За інформацією Національного банку України, на ранок 18 жовтня один долар США коштує 26 гривень 34 копійки. Тобто американський "зелений" за добу подешевшав на 1 копійку. Тим часом курс євро вирісло в ціні на 2 копійки і становить 30 гривень 45 копійок.

Раніше ми писали про те, що в Україні змінили правила роботи кредитних контор. Тепер вони повинні будуть розкривати повну інформацію про кредитування з усіма додатковими умовами.

Також в Україні змінили реалізацію алкогольної продукції. З 1 жовтня набув чинності наказ Мінфіну, згідно з яким продавці зобов'язані вказувати в чеках акцизні коди пляшок. Їх потрібно вводити вручну або сканувати через спеціальний QR-код. Тому тепер при замовленні спиртного напою в ресторані офіціант повинен не просто набрати його назву в чеку. А взяти відповідну пляшку, відсканувати штрих-код акцизної марки і тільки потім передати замовлення на бар. Ця реформа, на думку законодавців, повинна привести до зменшення кількості контрафактного алкоголю в Україні.

Крім того, ми повідомляли про те, що в Україні прогнозують подорожчання соняшникової олії. За даними Держпродпотребслужби, в 2021 році на Дніпропетровщині шкідники зіпсували 48% соняшнику. Дефіцит може привести до підвищення цін на готову олію. З початку року її вартість вже зросла вдвічі. На сьогодні літрова пляшка в магазинах коштує від п'ятдесяти гривень. Експерти прогнозують до кінця року вона подорожчає ще на 20-30 відсотків.

Реклама

 

Реклама