Курс валют на 14 вересня

Курс валют на 14 вересня - фото 1

Долар США подорожчав, а євро продовжує падати.

За інформацією Національного банку України, на ранок 14 вересня один долар США коштує 26 гривень 69 копійок. Тобто, американський «зелений» подорожчав на 2 копійки після вихідних. А євро впало на 44 копійок і становить 31 гривню 44 копійки.

Тим часом, поки валюта "скаче" — продукти харчування здорожчали на третину. Та за словами економістів восени у супермаркетах і на ринках з’являться нові цінники. Чинників, що впливають на ціни, – безліч. Серед глобальних – знецінення гривні, здорожчання енергоносіїв, бензину та відсутність траншу від МВФ. Єдина надія – на Антимонопольний комітет. Саме він може регулювати та стримувати вартість продуктів. Тож, якщо держава не втрутиться, продуктовий кошик українця помітно схудне.

Реклама

Раніше ми писали про те, що 13 вересня, за інформацією Національного банку України, один долар США коштував 26 гривень 67 копійок, а один євро — 31 гривню 58 копійок.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама