Курс валют на 14 січня

Курс валют на 14 січня - фото 1

Курс євро та долара зростає.

За інформацією Національного банку України, на ранок 14 січня один долар США коштує 27 гривень 73 копійки. Тобто американський "зелений" за добу здорожчав на 3 копійки. Курс євро виріс на 31 копійку та становить 31 гривню 78 копійок.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні виросли ціни на послуги та харчі. Комунальні платежі, продуктовий кошик та податки. Із 1 січня в країні – новий стрибок цін. Експерти кажуть: доливає олії до вогню економічна криза. Фінансові аналітики кажуть, що вартість товарів та послуг продовжить зростати і надалі.

Також ми повідомляли, що в Україні збільшили зарплату медикам. З початку 2022 року в Україні збільшилася заробітна плата медичних працівників. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Чиновник заявив, що завдяки рекордному бюджету, який був виділений на медичну галузь, її будуть трансформувати прискоренним темпом.

Реклама

 

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: НБУ

Реклама