Курс валют на 13 вересня

Курс валют на 13 вересня - фото 1

Долар США і євро продовжують падати.

За інформацією Національного банку України, на ранок 13 вересня один долар США коштує 26 гривень 67 копійок. Тобто, американський «зелений» впав на 5 копійок після вихідних. Також впало й євро на 4 копійки і становить 31 гривню 58 копійок.

Але, не дивлячись на те, що іноземна валюта падає, ціни на продукти, можливо, будуть дорожчати. Так, вартість макаронних виробів і круп буде залежати від зібраного врожаю. Але розраховувати на низькі ціни товарів не варто, адже всі продукти будуть дорожчати. Враховуючи на нестабільність національної валюти, виробникам вигідніше їх конвертувати чи номінувати в твердій валюті. Основний акцент у ціноутворенні робиться на експорт і, відповідно, внутрішня ціна починає рухатися в тому ж ритмі, у якому рухається національна валюта.

Реклама

Раніше ми писали про те, що 10 вересня, за інформацією Національного банку України, один долар США коштував 26 гривень 72 копійки, а один євро — 31 гривню 62 копійки.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама